Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 7
Ta krema za sončenje ima udobno teksturo in ne pušča lepljivega obraza. Ker imam mešano kožo, nagnjeno k aknam, sem zelo izbirčna glede zaščitnega faktorja, vendar je ta ena redkih, ki mi je ustrezala.
To kremo z zaščitnim faktorjem uporabljam že 2 tedna vsak dan. Res mi je všeč - je lahka, na obrazu ni opazna, koži daje sijaj. Imam bolj reaktivno kožo kot Irina. Varčna za uporabo, enostavna za nanos. Brez vonja, ni lepljiva. Priporočam jo ❤️
Krema ima lahko konsistenco, dobro vlaži in se enostavno razmaže po koži. Ne pušča belega filma, po nanosu pa koži podari nežen sijaj. Ta krema mi je bila zelo všeč. Kupila sem tri izdelke te znamke in vsi so mi bili všeč – priporočam, da jih preizkusite.
Ne maram veliko krem z zaščitnim faktorjem, ampak ta je res dobra in ne škoduje moji mastni in problematični koži ❤️
Poleti sem ga nanašala zgodaj zjutraj, hitro in lepo se vpije in na koži ni pustil filma ali mastnega občutka, kar je zame velik plus.
To je PAN CREAM! Popolnoma odlična nemastna krema za sončenje! Odlična pod ličili, se lepo razmaže, je lahka, vsi, ki obožujejo korejsko kremo za sončenje, bi morali poskusiti to kremo ❤️
Lahka krema, ne pušča belega sledi, ne maši por. Na koži ostane ves dan, dobro prenaša ličila. Tudi po celodnevnem soncu mi obraz ni opekel, ravno nasprotno, postal je lepo rjav. Priporočam jo za mešano, mastno, problematično in občutljivo kožo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože