Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Mnenja – 2
So precej popolni, rekla bi, da sem že prvič, ko sem jih nanesla, začutila, kako miren je predel okoli oči. Edina slaba stvar pri njih je, da se malo premaknejo s svojega mesta. Ne ostanejo trdno, ampak to je v redu. Zdaj sem jih nanesla že približno 5-krat in opazila sem majhno razliko.
Na žalost je ta izdelek kratek na mojih podočnjakih tudi po dolgotrajni uporabi. Namesto tega priporočam nočno kolagensko masko, že po prvi uporabi opazim spremembo 😊
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože