Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.










Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 7
Ti kosmiči so zelo vlažni in prijetni. Hranim jih v hladilniku. Počnejo tisto, kar naj bi kosmiči počeli, ampak nič posebnega. Moja edina težava z njimi je, da jih moram dvakrat ali trikrat premakniti navzgor, preden se pravilno primejo.
Blazinice so napolnjene. Ima kdo lopatico, s katero jih lahko odstranim? Pri meni so spolzke in ko jih prvič naneseš, če stojiš, zdrsnejo dol, moraš se uleči. Torej me po nanosu pečejo, bomo videli, kako bo šlo in kakšen bo rezultat po nekaj uporabah. Vsekakor se splača uporabljati, tudi za sprostitev, ko se za nekaj časa ustaviš in zapreš oči😁
odličen izdelek, takoj po nanosu lahko opazite izboljšanje videza kože
Blazinice za oči so res dobre, kar mi je pomembno, po nanosu ne pečejo, kar sem že izkusila pri drugih znamkah, in kar je najpomembneje, dobro se držijo, ne drsijo po obrazu in lepo zgladijo predel okoli oči. Priporočam, da jih preizkusite.
Vsak izdelek je treba redno uporabljati dlje časa, zato ga trenutno ne morem oceniti 100%. Videti je kot zelo obetaven izdelek. Hidrogelne obliže nanašamo normalno kot vse druge – zahteva malo spretnosti in potrpljenja. Izdelek je močno prepojen z učinkovito tekočino, zaradi česar so obliži še bolj spolzki in nekoliko okorni. Osebno se mi je zdelo najbolje, da nanesem čim hitreje in le rahlo prilagodim, ne da bi preveč premikal obliže po obrazu. Že po prvi uporabi je občutek na obrazu prijeten, sproščujoč, koža pa negovana in navlažena. Učinek na gube seveda ne bo viden takoj, upam pa, da bom zadovoljna. Pomembneje pa je, da ne draži kože okoli oči in samih oči. Embalaža je standardna. Preprečuje izsušitev izdelka. Vsekakor priporočam, da poskusite.
So izjemni. Po uporabi je koža navlažena, podočnjaki pa bolj zabrisani. priporočam.
Obožujem te obliže pod očmi, odkar jih imam, so se vrečke pod očmi umirile....imam težave z rjavimi in precej oteklimi vekami, ko pa sem jih začela uporabljati, so vrečke postopoma izginile, čeprav rjave predel je še vedno tam, vendar je malo mehkejši ... škoda, da nisem naredila slike pred in po uporabi obližev, vsekakor priporočam te obliže vsaki ženski, ki ima težave z vrečkami pod očmi :- )
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože