Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 18
Moram deliti svojo izkušnjo s hidrogelnimi obliži za oči s hialuronsko kislino in temnim benon peptidom v 9 ampulah. Dolgo časa sem uporabljala druge, vendar so jih ukinili. Zato sem kupila nove od različnih proizvajalcev, da jih preizkusim. Nad temi sem očarana. So mehki oljno-gelni obliži. Po nanosu pod oči (in nanesem jih tudi na veke) se lepo oprimejo in ne zdrsnejo dol. Zjutraj lahko tečem naokoli in počnem druge stvari, medtem ko blazinice opravljajo svoje delo. Imam jih približno 15-20 minut. Po nanosu je koža lepo napeta, nahranjena in navlažena. Res prijeten občutek. In bonus je, da čudovito dišijo. Zagotovo so postali moji najljubši.
Obožujem pakete od ksisters. Blago je dostavljeno ekspresno hitro v čudoviti embalaži. Polno daril in ugodnosti. Naročila sem različne hidrogelne blazinice pod očmi. Uporabljam jih vsak dan, vsako jutro. Hranim jih v hladilniku. Po nanosu prijetno ohladijo in lepo navlažijo kožo okoli oči. Ne morem si predstavljati svoje jutranje rutine brez teh obližev.
Žal sem razočarana :( serum je preveč za obliže in posledično so res spolzki in se ne oprimejo pravilno kože. Raven hidratacije je preprosto mehanska, ni slaba, ampak tudi ni dobra, prav tako ne naredi ničesar z mojimi temnimi kolobarji, poleg tega pa se emulzija preprosto ne vpije v kožo in pušča nekaj drobnih luščenja. Moram jo sprati, če želim nanesti naslednjo plast svoje rutine nege kože, kar je seveda res nadležno in naredi celoten postopek uporabe tega izdelka preprosto nesmiseln.
Ti hidrogelni obliži so moja osebna številka 1 v boju proti temnim kolobarjem pod očmi. Dobro se prilegajo koži, ne drsijo in so bogato nasičeni s serumom. Po uporabi je predel okoli oči videti svetlejši, svežji in bolj navlažen. Kombinacija peptidov in hialuronske kisline zagotavlja tako negovalni kot vizualno izboljšan učinek. Odlično SOS sredstvo pred pomembnimi dogodki ali po napornih dneh.
Obliži za oči znamke Medi-Peel so mi bili zelo všeč. Na koži so zelo vlažilni in pomirjujoči, predel pod očmi pa je po njihovi uporabi videti bolj svež in navlažen. Vendar sem opazila, da na koži puščajo drobne vlakna, podobne vlaknam esence, zaradi česar je bilo nepraktično takoj po nanosu korektorja. Pred ličenjem sem si morala umiti obraz, sicer tekstura ni bila gladka. Na splošno dobro delujejo za vlaženje in nego, vendar niso najboljša možnost, če se morate takoj po nanosu naličiti.
Obliži tega podjetja so mi zelo všeč, iz nekega razloga z njimi vidim najboljše rezultate. Stara sem 34 let, moja koža ni več enaka kot v dvajsetih, ampak zahvaljujoč korejski kozmetiki lahko ohranim dober rezultat. Imam majhne gubice pod očmi, ki so zaradi obližev popolnoma zglajene.
Hidrogelne obliže uporabljam že nekaj več kot teden dni in moram reči, da sem z njimi zadovoljna. Dobro se vpijejo (morda preveč - včasih mi serum steče po obrazu) in dobro navlažijo predel okoli oči, zaradi česar je potem sijoč. Zaenkrat jim dajem le 4 zvezdice, saj še čakam na vau učinek. Pod ličili jih ne priporočam.
Z blazinicami sem zadovoljna, so dovolj vlažne, ne pečejo kože in se dobro držijo, se ne premikajo, lahko jih samo priporočam.
Številni vzorci izdelkov, ki so jih prejeli kot darila, so bili zelo pozitivni. Odlično diši, se dobro oprime in prijetno hladi. To je najboljša krema za oči, kar sem jih do sedaj uporabila.
To je moja prva korejska kozmetika in vanjo sem se zaljubila na prvi pogled. Obliži odlično napnejo in navlažijo kožo pod očmi, čutim tudi, da je svetlejša in oteklina izgine. Uporabljam ga vsako jutro ob jutranji kavici, pred nanosom ličil in brez njega si ne morem predstavljati začetka dneva. priporočam!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože