Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 6
To kremo sem kupila, ker sem iskala lahek izdelek za poletje, ki bi mi omogočil bolj enakomeren ten brez uporabe težke podlage. V mojem primeru se je še posebej dobro obnesla, ko sem jo uporabila čez kremo z visokim zaščitnim faktorjem. Kombinacija je mojo kožo pustila sijočo, zdravega videza in negovano, brez učinka maske ali sijaja čez dan. Na začetku se morda zdi zelo vlažilna, a če jo nanašam postopoma, se dobro vpije in daje čudovit učinek "zdrave kože". Uporabljam jo kot zadnji korak pred nanosom lahke plasti kompaktnega pudra in rezultat je zelo naraven. Za tiste, ki iščejo visoko zaščito z nežnim, enakomernim sijajem, je bilo to prijetno odkritje zame.
To mi res ni ustrezalo! Pretežka, gosta, koža kot beton, izgleda suha ne glede na to, koliko vlažilnih in negovalnih izdelkov sem uporabila. Ni dala lepega zaključka, koža ni napeta in sploh ni steklena. Prenagljen nakup, nisem prebrala sestavin! Samo posegla sem po popustu. Naslednjič moram bolj skrbno izbrati!! Moja prva in zadnja krema na osnovi silikonov.
Mislim, da je to škoda. Barvna bo dobra samo za zelo bela vina, sicer je škoda. Je vlažilna, ampak brezbarvna krema za sončenje je veliko boljša.
Mislila sem, da sem našla najboljšo kremo za sončenje, ampak odkar imam to in jo uporabljam, se še nisem odločila za druge. Je gosta, a zelo enostavna za nanos, in ker je rahlo obarvana, jo lahko uporabljam celo samostojno. Nanesem pa jo pod ličila in moja ličila so videti veliko bolje in trajajo dlje ves dan, odkar uporabljam to. Ne vem, ali deluje na vseh tipih kože, ampak na moji zreli, suhi koži je popolna. :)
Kot smo od Ma:nyo navajeni pričakovati, spet prinašajo kakovost. Izdelek sploh nima vonja, tekstura je zelo mehka in se je takoj ujemal z mojim tenom kože. Dodala bi, da imam zelo svetlo kožo z rožnatimi toni, možno je, da to ne bo delovalo za ljudi z rumenkasto-olivnimi toni. Daje neverjetno dober rosen zaključek, moja koža je zasijala in prijeten občutek pri nošenju. V bistvu imam suho občutljivo kožo, ker je to (tudi) krema za sončenje, jo je treba pred nanosom ustrezno navlažiti.
Vzela sem kremo z zaščitnim faktorjem iste znamke s fizikalnimi filtri, zelo mi je bila všeč in sem se odločila, da jo bom vzela za poletje. Prvič, ima zelo neprijeten vonj, kot da bi se že pokvarila, čeprav so izrazi normalni. Drugič, zatika se v vse majhne gubice. Čeprav je barva lepa, se zdi, da se sveti in koža je videti negovana, ampak le od daleč).
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože