Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 23
Odličen izdelek! Ne pobeli kože, dobro pilingira, je lahek, tekstura se enostavno nanaša in zabriše. Zadovoljna sem in bom zagotovo naročila še enega.
hitro se vpije v kožo, ne pušča belih madežev
Ne maši por in se hitro vpije. Večkrat sem ga uporabila pod ličili in mi ni povzročal težav. Tudi ko se mi obraz poti, me ne peče v očeh. Steklenička je zelo učinkovita – ob vsakodnevni uporabi mi je zdržala eno leto.
Zelo hitro se vpije in ne pušča belih sledi.
Ne pušča belih sledi, razmerje med ceno in kakovostjo pa je odlično.
Krema se na obrazu zelo dobro vpije, vendar se mi ni zdelo, da ščiti. Nanesla sem veliko kreme in to je prvič, da sem si obraz barvala, nisem se veliko izpostavljala soncu.
Kupil sem ga na podlagi ocen. Ne vem, ali se je sestava od takrat spremenila, ampak moja zagotovo nima zelenkastega odtenka. Imam mešano kožo, krema se oprime suhih predelov, pušča bele lise, se dolgo vpija in se pod ličili zlepi. Ne peče me v očeh, kar je velik plus, vendar me dolgo časa mastni. Vonj je zame precej močan, vendar po vpijanju delno izgine. Uporabljam ga samo v dneh brez ličil.
super
Imam mastno k aknam nagnjeno kožo in ta izdelek mi ustreza. Ne pušča belega madeža, se hitro vpije, vendar na začetku pusti rahlo masten videz, ki pa sčasoma izgine.
Nima tipičnega vonja po SPF, odlično navlaži kožo, absolutno ni težka, ne morem reči, da maši pore, ker sem jo prejela prvič, vendar je moja koža po njej navlažena, pomirjena, ne draži oči zagotovo ga bom kupila še enkrat!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože