Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Ta prevod je ustvarjen z umetno inteligenco, zato so možne manjše netočnosti 😌
Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 10
Ta kkul krema za sončenje z alojo je res dobra! Zelo prijetna je na koži in ima nežen, pomirjujoč učinek. Edina slabost, zato sem ji odvzela eno zvezdico, je, da morate biti previdni pri količini, ki jo nanesete. Če nanesete preveč izdelka, lahko na obrazu pusti rahlo zelenkast odtenek. Na splošno je odlična krema za sončenje, če se naučite pravilno odmerjati!
Zaščitni faktor se težje razmaže, dolgo se vpije in pusti bel zaključek, ne bi ga kupila več.
Težko se razmaže in vpije, pušča lepljiv ostanek, po 20 minutah čakanja pred nanosom ličil pa na obrveh pusti bel ostanek, ki se ne more razmazati ali vpiti. Imam mešano kožo, zato bi lahko bil dober za suho kožo.
Kot dekle s temno poltjo je ta krema za sončenje zame neprimerna. Dekleta z rjavo, zagorelo in temnejšo poltjo je ne kupujte, če ne želite belega sledi. Ko nanesem kremo za sončenje, jo nanesem v zadostni količini, da pokrijem obraz in vrat. Ko sem uporabila to kremo, jo je bilo težko enakomerno razmazati in razmazati okoli kože, kar je povzročilo pepelnato plast na koži. Imam tudi mešano kožo, zato se je krema zdela precej težka in oči so me dražile, zato se izogibajte nanašanju okoli oči. Nenazadnje je rahlo odišavljena, vendar traja nekaj časa, da se nanese, zato me je vonj motil. Vendar pa bi ta krema za sončenje lahko delovala na bledi polti. Poskusila sem z majhno količino na roki in jo izenačila, dala je sijaj, vendar je še vedno viden rahel beli sledi. Uporaba majhne količine mi ne bo dala dovolj zaščite, zato je na obrazu neuporabna. Za aktivnosti na prostem bom raje uporabljala to kremo za roke.
Krema na koži pusti masten in taaaako bel sloj. Ne morem si predstavljati, da bi si na obraz nanesla potrebno količino te kreme, kaj šele, da bi jo uporabila pod ličili. Na sliki sem uporabila le majhno količino kreme, običajno je na obrazu nanesem več, da dosežem zadostno zaščito. Poskusila jo bom uporabiti kot zaščitni faktor na telesu, čeprav me skrbi, da bo umazala oblačila.
Krema je zame gosta in težka, težko se razmaže po koži. Ko jo nanesem, na koži pusti belo plast, ki se kasneje vpije. Žal pa je bilo na mojem čelu še nekaj ur pozneje bele lise od nje, ni se dobro vpila v kožo.
Krema ni težka ali mastna. Je nežna in ne zahteva veliko nanosa. Primerna je za uporabo pod ličili.
Sprejemljiv zaščitni faktor, čeprav sem imela že boljše. Morda imam raje lažji zaščitni faktor za obraz.
Lahka formula sprva pusti bel odtenek na koži, a ko jo vmasirate, se hitro vpije in daje sijoč učinek ves dan. Ima zelo pomirjujoč in prijeten učinek na občutljivo kožo.
Super
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože