Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 6
Ta balzam je zame bolj kot bleščilo za ustnice, zato ga uporabljam bolj kot tint ali čez dan na golih ustnicah. Zvečer ga res ne potrebujem, ker ga do jutra ni več in se ne počutim tako navlaženo kot pri drugih najljubših. Je precej lepljiv izdelek, kar mi tudi ni preveč všeč.
Odličen nočni balzam. Imam obe različici in ju obožujem. Vlaži ustnice, ima gosto konsistenco in ustnice ostanejo navlažene tudi po brisanju. Ima dober aplikator, ni ga treba nanašati s prstom.
Imam izjemno suhe ustnice in preizkusila sem že veliko različnih izdelkov, ampak ta je bil najboljši od vseh! Tako dobro navlaži moje ustnice, da so moje ustnice zjutraj, ko si ga nanesem zvečer, popolnoma mehke in voljne. Spim z odprtimi usti in zjutraj so bile moje ustnice vedno razpokane, ampak končno imam nekaj, zaradi česar imam zjutraj lepe ustnice in si lahko brez težav nanesem šminko 🥰 včasih pa ta balzam uporabljam tudi čez dan, če je mrzlo in ga je res treba nanesti samo zjutraj in so moje ustnice navlažene ves dan.
Uporabljam ga tako ponoči kot podnevi.. 🤩 Vlaži, je lepljiv, zato lepo ostane na ustnicah. Neguje in lepo diši. Obožujem ga, priporočam ga. Je majhen, prilega se povsod.
Super vlaži in gladi ustnice. Uporabljam ga ne samo ponoči, ampak tudi čez dan. Všeč mi je gel konsistenca
Ta izdelek je zelo dober ... ne obteži ustnic ... ne pušča mastnega filma na ustnicah ... se hitro vpije in ohranja ustnice navlažene ... in čudovito diši ❤️❤️Priporočam ga
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože