Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 3
Sprva me je vonj po plastiki motil, vendar sem se odločila, da izdelku dam priložnost in ga nekaj časa uporabljam. Lahko rečem, da se balzam ni izkazal le za neuporabnega, ampak mi je tudi izsušil ustnice, kot da bi iz njih iztisnil vlago. Poleg neprijetnega občutka na ustnicah se mi razmaže in pade v usta, okus pa je neprijeten. Zelo privlačna embalaža za neprijeten izdelek.
Danes sem dobila ta balzam v roke. Zelo lepa embalaža, všeč mi je šoba, da ni samo konica, ta se lepo razmaže. Diši zelo, zelo blago. Žal nima okusa. Je prijeten na ustnicah, nima lepljivega učinka in se tudi ne lepi na lase :-D Všeč mi je embalaža z balzamom, ampak škoda, okus bi lahko bil boljši. Sicer pa sem zadovoljna.
Super hidracija
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože