Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.








Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 98
Ta balzam pusti ustnice zelo navlažene in mehke.
Čudovit, slasten vonj. Ustnice niso mastne, ampak lepo nahranjene in polne volumna.
Balzam je oljnat in zelo podoben vazelinu. Vendar ima čudovit vonj.
Obožujem ga! Po uporabi so moje ustnice neverjetno navlažene. Vedno si ga nanesem zvečer, ko grem spat, in ko se zjutraj zbudim, ga še vedno čutim na ustnicah.
Moje ustnice so takoj nahranjene in navlažene. ☺️☺️ ...
Embalaža je zelo luštna. Imam jo samo doma, ker zaradi nanašanja s prsti ne gre v torbico. Tekstura je kot vazelin, kar je za noč v redu, podnevi pa mi ne ustreza. Naslednjič bom poskusila z drugo.
Res mi je všeč, ampak različica z avokadom je še boljša!
Po nekaj uporabah čez noč balzama za ustnice čez dan ne potrebujem več, saj niso niti približno tako suhe kot so bile.
Neverjeten je 🤍 Čudovito vlaži in zelo dolgo traja. Najboljši balzam doslej. 🤍
Ni najboljši balzam za ustnice, kar sem jih kdaj imela, je pa v bistvu popoln. Res lepo diši in embalaža je res luštna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože