Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 13
Kar naprej ga naročam. Odlična konsistenca, ni preveč masten ali preveč voden, odlično se vpije in moji kolobarji pod očmi so po uporabi resnično izginili. In občutek imam, da so tudi moje gube izginile ☺️
Precej povprečna preprosta krema za oči, ne navdušuje ali užali, pri uporabi nisem opazila nobenih neverjetnih rezultatov. Dobro je, da ne draži oči, parfum je neopazen, kožo okoli oči zmerno hidrira. Poznam boljše kreme za oči. Priporočam jo starostnim skupinam pod 30 let, bolj zrela koža potrebuje nekaj več.
Prijeten vonj, hitro se vpije, vendar ne vidim velike razlike
Za tiste, ki potrebujejo hidratacijo in malo posvetlitve, bo to popolna izbira. Ni bomba aktivnih sestavin, ampak odlično hidrira in tako "zapolni" kožo okoli oči ter posvetli temne kolobarje. Vendar se ne ujema dobro z mnogimi korektorji in podlagami - zato bi ga bolj priporočila za večerno rutino, ampak vsekakor za to.
Krema sama po sebi je v redu in morda bo delovala še komu drugemu, ampak jaz jo uporabljam že en mesec in sploh nisem opazila bistvenih sprememb. Prišla sem do zaključka, da nima smisla kupovati kreme za oči posebej.
Nikakor nisem pričakovala, da bodo v nekaj dneh izginili zabuhlost in kolobarji pod očmi, ki so me mučili že nekaj mesecev. Popolnoma mi je osvetlil kožo okoli oči. Lepo diši, saj uporabljam samo drobno zrno, diši čudovito. Ne morem je prehvaliti, tako dobre kreme za oči še nisem imela. Deluje mi 100%!
Bog, krema za oči, čudovit vonj in čudovita krema, imam suho kožo pod očmi. Veliko zadovoljstvo že po nekaj dneh uporabe.
Dobro vlaži, gosta konsistenca, odlična vrednost za denar.
Krema ima zelo občutljivo konsistenco in se dobro razmazuje. Čakam na prve rezultate
Krema je sicer lepe konsistence in se hitro vpije, večjih učinkov pa še nisem opazila.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože