Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 32
Krema ne peče v očeh, nima vonja in predel okoli oči ni zategnjen ali izsušen. Moje gube se ne zdijo manj vidne, vendar sem kremo kupila le zato, ker naj bi bila namenjena občutljivim očem in ustreza oceni 5*, zato jo bom zagotovo kupila v večjem pakiranju.
Lahka vlažilna krema za oči, zelo sem zadovoljna, naslednjič bom naročila še več.
Prijeten nežen vonj, lahka tekstura
Ta krema je bila prva, ki sem jo preizkusila, a sem se vanjo zaljubila: in za vedno je postala moja najljubša. Ne le, da resnično pomaga s takojšnjim učinkom proti oteklinam, ki jih imam, odkar pomnim, ampak sem tudi zelo hitro opazila, da so začetne gubice okoli oči manj izrazite. Nikakor ne draži oči ali kože, krema ima gostejšo konsistenco, se dobro vpija ... Rekla bi celo, da pušča minimalen sijaj. Zato jo 1000 % priporočam 😍😍😍
Dobra krema za oči, ki ne peče v očeh. Vlažilna. Uporabljam jo šele kratek čas, vendar sem zadovoljna.
Po nekaj mesecih uporabe nisem opazil nobenih rezultatov. Ne draži mojih oči, vendar ne pričakujte drugih rezultatov. Ne bom ga več kupil.
Dobra osnovna krema za oči. Nisem opazil posebnega učinka. Dobro se prilega in hitro suši. Z lahkoto se vključi tako v vašo dnevno kot večerno rutino.
Kupila sem majhno embalažo, na koži okoli oči nima nobenega učinka, mogoče po daljši uporabi 🤷🏽♀️
Nad to kremo sem navdušena. Večji paket ima lepo pločevinasto škatlo. Z redno uporabo so temni kolobarji pod očmi izginili in drobne gubice so se zgladile. Najpomembneje pa je, da ni povzročila nobenih neželenih učinkov (izpuščaj/pordelost) na občutljivem predelu oči kot večina krem za oči, ki sem jih uporabljala do sedaj. Je okusen in mehak.
Stara sem 35 let in zaradi pomanjkanja spanja in stresnega življenja sem imela okoli oči veliko drobnih gubic - mrežo gub. Mislim, da je to najboljša in najučinkovitejša krema za oči, kar sem jih preizkusila, ki ne vsebuje retinola – zato je za vsakodnevno uporabo. Je zelo lahka, nemastna in se dobro vpije – lahko jo uporabljate tudi zjutraj. Čeprav je tekstura lahka, krema zelo dobro navlaži kožo (ne podcenjujte te lastnosti). Rezultat je preprosto odličen – mreža gub je prenehala obstajati. Seveda sem poleg nje dvakrat tedensko ponoči uporabljala tudi kremo z retinolom, a dokler nisem kupila te kreme pri PY, sam retinol ni deloval tako dobro.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože