Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Mnenja – 1
Navdušena sem nad konsistenco, popolnoma nevtralnim in doslednim vonjem "brez dišav", učinki, formulo in blagovno znamko ;) To je zelo prijetna in lahka za nanos, gladka krema, ki vlaži in neguje predel okoli oči. Z dolgotrajno uporabo se gube vidno zmanjšajo. Imam zelo občutljivo kožo (atopijski dermatitis), nagnjeno k suhosti in hiperreaktivnosti ter je zrela. Ta krema mi daje odličen videz in občutek. Uporabljam jo vsakih 2-3 dni ponoči, tudi okoli ustnic, zaradi retinola, ki, kot vemo, dolgoročno dela čudeže, lahko pa tudi draži. ;) Druge sestavine lepo kompenzirajo in blažijo njegove negativne stranske učinke. Opazim jih šele po nekaj dneh neprekinjenega nanosa na zelo občutljivo kožo. Torej, za izdelek z retinolom mislim, da je popolnoma primeren za vsakodnevno uporabo, in to je NEVERJETEN plus njegove formule. Priporočam, da preizkusite to kremo in drugo kozmetiko te blagovne znamke, ker se po mojem mnenju splača, še posebej za občutljivo kožo <3
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože