Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki



Mnenja – 1
Podroben, fini aplikator nanesem točno tja, kamor ga potrebujem, tudi v gube in podočnjake. Krema je sprva čvrsta, a je dovolj že malo in se lepo ter žametno razmaže, dokler ne izgine. Nima sijočega zaključka, je pa dovolj bogata, ne redka ne težka. V njej se počutim bolj razkošno kot v večini korejskih gel krem. Seveda spodaj uporabim še tonik, esenco ali serum. Imam zrelo kožo, staro 50+ let. Je ekonomična in kakovostna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože