PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
Odlično vlaži kožoKrema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.
PriporočamTo je že moja druga flaša izdelka. Tonik je super, kot da nimaš nič na koži, res priporočam , zelo je nežno .Pakiranje je super. Izdelek 10/10
Odlično vlaži kožoKrema je res dobro vlažilna, po uporabi ne opazim, da bi mi mašila pore ali povzročala mozoljčke. Imam mešano kožo in po nekaj tedenski uporabi ta izdelek dobro prenašam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože