Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 28
Linija Black snail je odlična. Imam zelo občutljivo kožo, zato sem se bala neželenih reakcij, a na moje veliko presenečenje je bila moja koža po uporabi izdelkov zelo mehka in sveža. Lahko jo samo priporočam.
Ta krema ni zame. Mešana koža z nagnjenostjo k aknam. Že kot nočna krema mi je bila pregosta, čutila sem jo na koži, bila je težka in žal mi tudi vonj ni bil všeč. Edina prednost - moja koža je bila zjutraj po uporabi videti lepo.
Vonj bi lahko primerjala s pomirjujočo otroško kremo. Ko ga nanesem na kožo, je vonj še vedno intenziven, nato pa lepo izgine. Hitro se vpije, še posebej na obrazu, moja koža postane veliko mehkejša, roke pa ostanejo dolgo časa sijoče. Zelo ga priporočam za suho kožo.
Moj obraz je vedno masten in sijoč, ampak s to kremo je moja koža veliko boljša, navlažena, bolj čvrsta in sijaj je izginil. Uporabljam jo že dva tedna in sem že navdušena. Druge kreme so mojo kožo samo še poslabšale. To je najboljša krema, kar sem jih do sedaj uporabila.
Krema je odišavljena, zato bi lahko bila težava za občutljivo kožo, sicer pa je odlična. Imam suho kožo in ta krema jo lepo navlaži. Hkrati ne pušča mastnega filma ali težkega občutka na obrazu. Odlična je tudi pod ličili.
To kremo sem kupila za svojega fanta, ki ima zelo suho in občutljivo kožo. Rezultati so bili takojšnji – krema ima čudovito konsistenco, se hitro vpije in nahrani njegovo kožo. Z redno uporabo so rdeče lise na obrazu, ki jih dermatolog ni mogel odpraviti, izginile. Krema je zelo dolgo obstojna – z vsakodnevno uporabo je zdržala šest mesecev, jaz pa jo ravnokar končujem. Zagotovo jo bom spet kupila.
Ta krema je moja rešiteljica, ko gre za razdraženo kožo, bodisi zaradi sonca, neprijetne alergijske reakcije ali aken. Ne uporabljam je vsak dan, ampak le takrat, ko čutim, da moja koža ni v najboljšem stanju. Pomirja, pomaga pri celjenju in vlaži.
Zelo dobra krema, vendar bolj za noč, ker se dlje vpija. Zelo dobro hidrira celo noč.
To je tudi ena od krem, ki jih še posebej obožujem in jih vsakič znova kupim, ljubezen na prvi pogled, za stekleno kožo ❤️
Krema me je presenetila s ceno, konsistenco in nežnim, nevsiljivim vonjem 😊 čudovito hidrira mojo kožo in ne pušča mastnega, neprijetnega občutka 👌 Veselim se, da jo bom ponovna uporabila, sicer pa imam embalažo že skoraj osem mesecev in je je še veliko za porabiti 👌♥️♥️😍
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože