Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 23
Na splošno sem s temi izdelki zelo zadovoljna. Imam mastno kožo in celotna linija mi odlično deluje. Priporočam jo vsem, ki se borijo z mastno kožo.
Star sem 50 let. Imam mešano kožo in že od mladosti imam resne težave s seborejo na obrazu, nagnjenostjo k vnetjem, poleg tega pa imam občutljivo kožo (noro!). Kozmetika iz te linije ima čudovit, nežen vonj, čudovito embalažo, odlično delovanje in kar je najpomembneje, rešila je problem mojega nenehno sijočega čela in nosu! Zadovoljen sem in jih priporočam.
Odličen tonik za dolgočasno kožo, uporabljam ga vsak dan in rezultati so vidni. Ima popoln vonj.
Ta izdelek sem kupila dvakrat, je zelo dober tonik, ki pomiri kožo, pusti lahkoten občutek, ima zelo prijeten vonj... Uporabljam ga skoraj dve leti, imam mastno kožo nagnjeno k aknam, po Začela sem ga uporabljati, koža ni več tako mastna in se zelo hitro pomiri, če imam kakšno razdraženost.. Izdelek priporočam, predvsem pa hvala sestram, da so izdelke zapakirali in kako hitro je prišel.
Ta tonik ima občutljivo dišavo Je zelo vlažilen, pomirjujoč in nežen do kože obraza. Zraven uporabljam še Frudia gel kremo, občasno pa kakšen aha/bha tonik. Z redno uporabo in seveda dvakratnim čiščenjem kože pred tem bodo pore manj vidne.
Trenutno uporabljam ta tonik za mastno kožo z razširjenimi porami. Tonik je zelo prijeten, voden. Koža je po njem napeta, pore pa skrčene. Čez dan pa se koža vseeno masti. Tonik uporabljam tudi s kremo iz te serije. Izdelek bi ponovno kupila, a ne zaradi obetavnih učinkov.
Zelo prijeten tonik. Koža po njem ostane mehka, pomirjena in navlažena. Odlično za mastno in občutljivo kožo. Priporočam.
Prijetno diši, kot cela linija grozdja.Hitro se vpije, koža je po njem mehka, ne draži.
To res ni zame. Imam vtis, da zame ne opravlja svoje funkcije. Nisem opazila zožitve por ali zmanjšanja izločanja sebuma. Pravzaprav imam po uporabi pogosto vtis, da se pojavijo kakšne nepravilnosti. Na splošno ga ne bi ponovno kupil.
Tonik prijetnega vonja in teksture, zlahka pride iz stekleničke, moji občutljivi, mastni koži je zelo všeč. Zagotovo bom ponovno kupila.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože