Odlična kremaZelo mi je všeč - pumpica super dozira količino, krema je zelo lahka, brez vonja in vpojna. uporabljam jo zjutraj in zvečer - moja koža potrebuje veliko hidracije. Ker je zmanjkalo produkta,Preberi več
Zelo dobra vlažilna kremaNe porabiš je veliko, a vseeno zelo dobro navlaži kožo. Uporabljam jo zvečer in zjutraj. Zelo elegantna in "čista" embalaža. Mislim, da jo bom zelo dolgo uporabljala.
Odlična kremaZelo mi je všeč - pumpica super dozira količino, krema je zelo lahka, brez vonja in vpojna. uporabljam jo zjutraj in zvečer - moja koža potrebuje veliko hidracije. Ker je zmanjkalo produkta,Preberi več
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože