Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 11
Gosta, prijetna tekstura, zelo blaga, čudovito dišeča, se dokaj hitro vpije in takoj pusti kožo na obrazu mehko in napeto.
Tukaj je bilo že omenjeno, da je izdelek odličen, ampak embalaža je moteča. Uporabljam prazno posodico, v katero vsake toliko časa stisnem esenco, da se mi ni treba vsako jutro mučiti s tisto stekleničko. Sicer pa - odlična vlažilna esenca. Poleti jo lahko uporabljate celo kot dnevno kremo.
Med brskanjem sem videla izdelke Medicube in bila sem zelo navdušena nad velikim številom dobrih komentarjev. Ko sem prejela naročilo, sem bila presenečena, saj se je tisto, kar je bilo napisano v komentarjih, v izobilju potrdilo. Zadovoljna sem, moja koža je popolna. Sijajna, gladka, mehka, kot otroška koža. Kupila ga bom znova in vsem priporočam, da ga preizkusijo. Potrebujete le majhno količino izdelka, občutek po uporabi pa je vau!!!
Res, res mi je bil všeč. Odličen izdelek za mojo suho kožo💚💚💚
Ta emulzija za obraz naredi točno to, kar piše v opisu, lepo zapolni gube in zgladi tiste mini gubice, ki jih že imam, moj obraz je po uporabi videti veliko mlajši😉 je izdelek, ki ga bom kupila še kdaj, odlično diši, ni preveč močan in ne pušča tistega lepljivega občutka na obrazu. Edino, kar me moti, je embalaža, ki ni pumpica in jo je precej težko iztisniti iz tube, ampak izdelek je odličen, toplo ga priporočam 👍
Zelo prijetna emulzija. Dobil sem ga za vzorec in naročam cel paket.
Čudovito vlaži in zelo prijetno diši. Zagotovo bo stalnica v moji kozmetični torbici.
Imam zrelo in zelo suho kožo. Preizkusila sem že več emulzij, vendar mi je ta zelo zadovoljna. Je gosto, prijetno dišeče in po nanosu pusti občutek ugodja. Koža je gladka in mehka. Edina škoda je, da steklenička nima pumpice.
Zelo dobra emulzija, uporabljam jo pred ličenjem, samo vrh sem odstranila, da se lažje preliva
Emulzija je gosta, rahlo bež barve, lepo navlaži kožo, ni mastna, ima nežen vonj, po uporabi je koža mehka in sijoča, rahlo dvignjena, emulzija je zelo dobra pod ličili ali kot samostojna , lažja dnevna ali nočna krema. Vendar pa je embalaža grozna. :-( Ne vem, na kaj je mislil proizvajalec, ko je tako dobro kozmetiko zaprl v tako grozno embalažo. Če mora biti kozmetika iz nekega razloga v temni embalaži, mora biti na enem mestu tanek prozoren trak. celotno embalažo, ki vam omogoča, da vidite, koliko kozmetike je bilo porabljene in koliko je še ostalo Konec, da ne boste nekega dne presenečeni, da je kozmetike zmanjkalo Črna in trda plastična embalaža nima pumpico, kar zelo oteži izvlekanje kozmetike.V mojem primeru je emulzija obrnjena na glavo, torej na pokrovčku.Tako jo lažje vzamem iz te embalaže. Priporočam emulzijo, ker je res dobra kozmetika in precej učinkovita, vendar je embalaža res slaba. Apel proizvajalcu: Spoštovani proizvajalec, spremenite embalažo vaše zelo dobre kozmetike v funkcionalno embalažo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože