Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 2
Odlično navlaži kožo. Kljub subtilnemu vonju ne draži. Še posebej je primeren pozimi. Ker je emulzija pod kremo in ni tako mastna kot olje, imam prijetnejši občutek, da se ne mastim kot pri oljnem nanosu, a je moj obraz še vedno dovolj navlažen.
Odlična zadeva. Čeprav je precej gosta, jo je težje iztisniti iz stekleničke, ampak zelo dobro navlaži, se takoj vpije, veliko pakiranje pa stane nekaj evrov 😉
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože