Odlična za občutljivo, mešano kožo!Imam precej občutljivo kožo, občasno mastno T-cono in suha lica. To je prva sončna krema ki mi ustreza! Ne naredi mastne in tudi ne izsuši. Na začetku je močan (meni prijeten) zeliščni vonj,Preberi več
Good quality Odlicno. Olje je zelo prijetno na koži, dobro odstranjuje umazanijo in make up. Zelo mi je všeč vonj, diši po ingverju. Sicer pa bolj priporočam tistim, ki imajo suho kožo.
Odlična za občutljivo, mešano kožo!Imam precej občutljivo kožo, občasno mastno T-cono in suha lica. To je prva sončna krema ki mi ustreza! Ne naredi mastne in tudi ne izsuši. Na začetku je močan (meni prijeten) zeliščni vonj,Preberi več