Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 53
To kremo znamke Manyo uporabljam že nekaj let in postala je eden mojih najljubših izdelkov za vsakodnevno nego kože. Ima zelo prijetno teksturo – precej hranljivo, a hkrati lahko. Ne pušča mastne ali lepljive kože in jo dobro vlaži čez dan. Rada bi tudi poudarila, da se ta krema odlično poda pod ličila!
Zelo priporočam, to je moja druga steklenička, dolgo zdrži in dobro vlaži.
Ta krema je res odlična! Morala sem si kupiti nekaj lahkega in hitro vpojnega za zjutraj in je popolna! Priporočam jo :)
Pošiljam še enkrat 🔥, zelo dobra krema je 👌
Odlično za nego kože. Vedno se lahko zanesem nanj, ko imam težave s kožo ali ko preizkušam nove izdelke.
Na moji občutljivi koži, stari 50+ let, se dobro obnese po tonikih, esencah, losjonih kot še ena plast, ki vlaži, pomirja, celi, po tej kremi, ki se čez nekaj časa vpije, pa še dodam zaščitni faktor in to je to! Če jo nanesem zvečer, je kot ena od več plasti. Sicer pa je odlična tudi kot krema za oči, zahvaljujoč ozkemu dozirniku in je brez dišav, brez draženja😄
Vse je popolno, veliko vzorcev, čudoviti ste
Odlična krema, velika prostornina in zelo priročna za uporabo zaradi tube.
Odlično!
Ta krema je odlična, ohranila je mojo kožno bariero. Sprva se je slabo vpijala in je trajalo dolgo, ko pa se je koža zacelila, se je skoraj takoj vpila. Moja koža ni mastna, daje rahel sijaj. Zagotovo jo bom kupila še enkrat.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože