Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki




Mnenja – 3
Krema mi je bila res všeč☺️ Tekstura je lahka, udobna, se dobro razmaže po koži in se hitro vpije, brez lepljivosti ali filma. Koža je po njej mehka in navlažena, občutek je zelo prijeten. Ne uporabljam je dolgo, vendar lahko že rečem, da mi je krema všeč in jo želim uporabljati še naprej. Odlična možnost za obnovo in udobje kože.
Po obisku kozmetičarke sem ugotovila, da je moja kožna bariera poškodovana, zato sem pred približno mesecem dni kupila to kremo. In zdi se, da res pomaga. Po besedah kozmetičarke je bariera vsekakor v boljšem stanju in ni več videti tako obupno :) Krema ima nekoliko težjo konsistenco, vendar še vedno ni nič takega, kar bi mi povzročalo lepljiv občutek. Priporočam jo lahko le za mastno in občutljivo kožo.
Popolno!!! Neverjetno, kako pomirjujoča in hidratantna je krema! Ni mastna, je lahka. Zjutraj ni mastnega občutka na koži. Najboljša krema doslej!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože