Super krema za okoli ociImam zelo obcutljivo kožo in predvsem oči. Redko katero kremo ali ličila prenašam. Ta krema je pa super, zelo vlažilna in oči nič ne pečejo. Zagotovo jo bom kupovala še naprej.
Zelo dobra vlažilna kremaNe porabiš je veliko, a vseeno zelo dobro navlaži kožo. Uporabljam jo zvečer in zjutraj. Zelo elegantna in "čista" embalaža. Mislim, da jo bom zelo dolgo uporabljala.
Super krema za okoli ociImam zelo obcutljivo kožo in predvsem oči. Redko katero kremo ali ličila prenašam. Ta krema je pa super, zelo vlažilna in oči nič ne pečejo. Zagotovo jo bom kupovala še naprej.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože