Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 3
To čistilo sem kupila po priporočilu in sprva je delovalo tako, kot je bilo predvideno. Vendar je z vedno večjo uporabo postajalo vedno bolj neprijetno. Imam mešano kožo in mi sploh ni pomagalo pri zoženju por, pravzaprav jih je še poslabšalo. Njegova tekstura je zelo gosta in hrapava, med umivanjem pa na obrazu tvori tudi neprijeten sloj. Potem pa je z vedno večjo uporabo imel neprijeten vonj, ki je bolj spominjal na olivno olje, in ga preprosto nisem mogla prenesti na obrazu niti nekaj minut. Skoraj sem porabila celoten kozarec, v njem ga je ostalo zelo malo, vendar sem ga morala vreči stran, ker ga preprosto nisem mogla prenesti. Uporabila sem ga takoj po odprtju, ne bi se smel pokvariti ali kakorkoli spremeniti. Žal ga ne morem priporočiti.
Čudovit balzam 🥰🥰🥰!!!!!!
Odlična maska za mešano do mastno kožo. Obožujem jo!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože