Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Mnenja – 2
Za nakup sem prejela tudi vzorčne izdelke, kot so tonik, serum in krema. Obožujem izdelke, ki jih lahko občutim na obrazu. Tonik me je popolnoma pomiril in navlažil, v kombinaciji pa je moja koža resnično sijoča in polna, kar je idealno za mojo suho kožo.
Tonik sem prejela kot vzorec in sem ga že nekajkrat preizkusila v manjši plasti. Tonik ima zame lepo gelasto teksturo, zato mi ne steče po obrazu, žal pa mi je kožo naredil res lepljivo. Edini plus, ki ga vidim, je, da pomiri rdečico, potem ko sem si sama opraskala obraz..:))) Ampak jaz ga pustim na koži največ eno uro - zvečer pred umivanjem obraza, potem ga moram odstraniti, ker se ne bo vpil. Je kot lepilo in sem vsa mastna in lepljiva. Vendar je treba povedati, da imam res MASTNO kožo. Nekdo s sušo kožo bi morda cenil ta izdelek, ampak na moji mastni koži je prava zmešnjava!! Drugi izdelek bo rešil rdečico in me ne bo naredil lepljive.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože