Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 2
Kot vedno je vse prispelo pravočasno in s kupom vzorčkov. Maske še nisem imela časa preizkusiti, vendar pričakujem, da bo odlična, tako kot vsi ostali izdelki, ki jih običajno naročim. Po videzu lahko rečem, da je dobra maska brez dišav, z dobrim rokom trajanja. V priročni embalaži, plastični kot skleda, jo lahko takoj razredčite z vodo v njej, notri je tudi merilna lopatica, če se ne motim. Mislim, da bo zelo priročna za uporabo.
Že po prvi uporabi mi je zmehčal kožo in zmanjšal rdečico. V embalaži je veliko izdelka, zato ga je dovolj za več uporab! Dodati je treba le manj vode :) Maska za platno, kdo?? To je 10/10!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože