Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 71
Uporabljam ga 1-2 krat na teden. Po uporabi je moja koža videti čistejša in sveža. Vonj mi je nekoliko nenavaden, ampak na splošno je dober izdelek.
Ta izdelek mi sploh ni ustrezal. Imel je grozen, neprijeten vonj in je bil zelo masten, težek izdelek. Mislim, da je ta izdelek bolj primeren za zelo suho kožo, saj imam rahlo mastno T-cono, zato imam raje izdelke, ki nekoliko izsušujejo kožo. Ne bi ga kupila več.
Zelo priporočam, zelo dobro navlaži obraz.
Po tretji uporabi maske z mletim rižem in medom je moja koža veliko bolj enakomerna, rdeče lise so se zmanjšale. Pomagala je pri moji mešani dehidrirani koži, moj obraz je veliko bolj navlažen.
Ta maska mi je res všeč. Po uporabi je moja koža mehka, gladka in prijetno osvežena. Dobro očisti mojo kožo, ne da bi jo pustila zategnjeno ali izsušeno. Občutek imam, da je moja koža videti bolj sijoča in zdrava. Maska je tudi prijetna za uporabo in se enostavno spere. Vsekakor jo priporočam vsem, ki iščejo čistilni izdelek, ki je nežen do njihove kože.
To masko uporabljam že šest mesecev in ne morem povedati dovolj dobrih stvari o njej! Res je prijetna, pomirjujoča in učinkovita!
To je zelo kakovosten izdelek, popoln za mojo mešano kožo. Zelo dobro očisti in pusti mojo kožo dobro navlaženo. Mislim, da bom ta izdelek še uporabila.
Te maske še nisem zares preizkusila, poskusila sem jo le enkrat in presenetilo me je, da je bila moja koža že po prvi uporabi tako mehka na dotik in gladka.
To je neverjetna maska, koža je po njej mehka in navlažena. Poleg tega je dolgo obstojna. Najboljšo ceno sem našla pri ksisters in sem zelo zadovoljna.
Imam občutljivo in suho kožo. Maska je sploh ni izsušila. Nisem imela nobenih reakcij, kar mi je pomembno. Najboljše od vsega pa je, da nežno pilingira brez draženja. Preprosto popolna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože