Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 30
Lahek vlažilni serum. Imam bolj suho kožo in ta serum dobro vlaži. Je malo dražji, ampak zame odličen.
Dober lahek vlažilni serum. Malo dražji, ampak zame dobro vlaži.
Čudovit serum za vlaženje kože. Uporabljam ga zvečer in občutim maksimalno udobje.
Odličen serum, za mojo občutljivo kožo je preprosto darilo z neba.
Moja koža je mastna, dehidrirana, nagnjena k zamašitvi in rdečici. Običajno težko najdem serum, ki bi bil negovalen, ne bi puščal lepljivih ostankov, ne bi mašil por, ne bi mastil moje kože, in ta serum je vse, kar sem potrebovala. Moja koža ga hitro vpije, ni lepljiv, ne povzroča izbruhov aken in rdečice. 10/10, kupila ga bom še enkrat. Je precej voden, zato mislim, da ga bo hitro zmanjkalo.
Odlično! Kot tudi krema Dive In Molecular.
Popolnoma neverjeten serum. Je lahek, takoj nahrani kožo, ni lepljiv in se lepo vpije. Lahko ga samo priporočam!
Odličen serum za suho in občutljivo kožo. Dobro vlaži in ne draži kože. Kupila ga bom večkrat.
Popolnoma lahek hialuronski serum, ki se lepo vpije, se ne lepi in zagotavlja čudovito polnost.
Serum sem kupila, ker je IG omenjal slednjega. Je tekoč, skoraj kot voda. Zlahka se nanese in ne pušča lepljivega občutka. Pričakovala sem več, tega super vlažilnega učinka še ne čutim. Upam pa, da ga uporabljam prekratko in da bo rezultat prisoten.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože