Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 12
Krema čudovito diši, vlaži in ne pušča občutka mastnih rok. Embalaža je videti lepo, lahko pritegne pozornost. Ampak ... Vonj ne traja dolgo, ko je v embalaži manj kreme, jo je težko spraviti ven. Potem je tudi problem diskretno nanesti, saj stiskanje skozi ozko odprtino skupaj z zrakom, ki je prišel v embalažo, ima svoje zvočne učinke. Torej je sestava odlična, vendar je embalaža zelo nepraktična, čeprav je videti lepo.
Obožujem ga, obožujem ga, obožujem ga. Ima zelo prijeten vonj po banani. Vonj ne traja dolgo. Ampak resnično neguje suhe in razpokane roke.
Odlična krema za torbico! Diši po banani! Kupim ga za darila vsem prijateljem!
To je odlična možnost za denarnico! Čudovito diši in vlaži! Embalaža je preprosto čudovita! Kupil sem ga zase in ga kupim vsakemu prijatelju za darilo.
Dišeče, hitro vpijajoče, brez lepljivega občutka. Pusti kožo popolnoma hidrirano. Čudljiva krema za malo torbico.
Čudovita dišava, razkošna nega, ljubka embalaža.
Dišeča krema za roke, ki se hitro vpije in pusti vaše roke dolgo časa dišeče. Tudi embalaža je prijetna na dotik in kompaktna, sodi v torbico.
Krema je odličnega vonja, hitro se vpije in ne pušča neprijetnega mastnega občutka.
Najljubša krema za roke. Prijetna tekstura in neverjetna dišava. Dobro se vpije, priporočam!
Rad! Odlično diši, odlična konsistenca, se takoj vpije! Absolutna popolnost
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože