Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Mnenja – 2
Krema ima relativno močan zaščitni faktor. Po enem tednu uporabe zaenkrat še ni zamašila por, je pa neverjetno bela – če nanesete več, ste videti kot duh. Pozitivna stran je, da se ne guba in je videti precej dobro pod ličili in bolj subtilnimi ličili, kot so BB kreme. Verjetno je ne bom več kupila, vendar jo bom porabila, če ne bo več mašila por, kar sumim, da je mogoče pri tako težki konsistenci. Nanos manjše količine je več kot dovolj.
Ta krema za sončenje je popolna! Na koži je zelo lahka in se vpije v trenutku. Zelo sem zadovoljna s teksturo!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože