Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.









Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 20
Vedno sem uporabljala individualno pakirane obliže za oči, zato sem pomislila, da bi poskusila različico v kozarčku, ki je na voljo v več kosih. Zelo sem navdušena nad izdelkom, je veliko boljši od individualno pakiranih različic, saj tekočina v kozarčku, ki prepoji obliže, daje prijetno svežino. Izdelek ima spektakularen učinek, ima tudi zelo prijeten hladilni učinek. Zame vonj ni moteč, je zelo prijetno svež.
Zelo lepe blazinice, enostavne za uporabo in kar je najpomembneje — ne zdrsnejo 😌
Ti obliži za oči so odlični. Ne dražijo ali pečejo, predel pod očmi pa lepo navlažijo in učvrstijo. Nimam se k čemu pritoževati. Embalažo redno obračam, včasih jo držim na glavo, da serum doseže vse obliže.
Obliži so mi bili po prvi uporabi res všeč, struktura je odlična, vonj je neverjeten, poleg tega pa je bil izdelek hitro dostavljen.
Vau, zelo sem zadovoljna z izdelkom! V preteklosti sem uporabljala sheet maske za oči, vendar so te gel blazinice veliko bolj učinkovite in intenzivno vlažilne. Imam zelo občutljive oči, vendar pri uporabi teh mask nisem občutila nobenega draženja. Koža pod očmi je ostala svilnato gladka, mehka in opazno bolj sveža – tudi drobne gubice so bile manj vidne!
Kakovostni popravki, ki resnično delujejo. PO odstranitvi obližev se pod očmi še nekaj časa čuti prijeten hlad, kot nekakšen lifting. Pod očmi nimam globokih gub ali temnih kolobarjev, zato dobim dovolj hidracije. Edino, da v tekočini celo plavajo, tako da jih na začetku težko obdržiš na koži, ko se serum vpije, pa je vse v redu. Želel pa bi, da bi bile večje.
Blazinice so ok, dobro vlažijo. Imel sem vtis, da so se čez nekaj časa hitro posušile. Imela sem tudi problem s puščanjem embalaže, nekaj tekočine se je razlilo, drugače pa plus 😉
Priporočam, dajejo svež videz
Imam občutljivo kožo okrog oči, te blazinice so zelo prijetne, hranim jih v hladilniku, da tudi pomirjajo, ampak po cca 7/8 minutah se koža začne čutiti, ne peče, potem pa jih snamem: ) higienično in priročno pakiranje za plus
te gel blazinice so me presenetile. čudovito hidrirajo in držijo vse na mestu, še več, ne pečejo. Imam občutljivo kožo, še posebej okoli oči.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože