Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 25
To olje za obraz je neverjetno! Zelo dobro odstrani ličila in vsakodnevno umazanijo ter ne pušča mastnega občutka! Nakup je bil dobra izbira! Vredno je!
To čistilno olje obožujem! Zelo enostavno odstrani vsa ličila in kremo za sončenje. Mojo kožo pusti neverjetno mehko, čisto in navlaženo, brez tistega mastnega občutka. Vidim ogromno razliko v teksturi svojega obraza. Najlepša hvala, Ksisters!
Sprva sem dobila le majhen vzorec, ampak takoj ko sem ga poskusila, sem naročila velikega! Res dobro čisti, bila je dobra izbira!
Odlično čistilno olje. Zelo učinkovito odstrani ličila. V kombinaciji s čistilnim gelom iste znamke tvori odlično kombinacijo.
Zelo ekonomično za uporabo, kozarec zdrži eno leto ali več ob redni uporabi. Kupila sem ga že dvakrat in ga uporabljam za odstranjevanje ličil in zaščitnega faktorja. Na obrazu ni občutka zategnjenosti ali suhosti. 🫶🏼
Imam mešano kožo in to olje me je popolnoma navdušilo 😍 Zelo dobro odstrani ličila – zlahka raztopi celo vodoodporno maskaro in zaščitni faktor ter ne peče v očeh ali pušča mastnih ostankov. Po uporabi je moja koža mehka, gladka in resnično očiščena, vendar brez občutka zategovanja. Opazila sem tudi manj ogrcev na T-coni, sebum pa je bolj pod nadzorom. Hkrati suhi predeli mojega obraza niso preveč suhi, ampak prijetno navlaženi. Konsistenca je lahka, se zlahka emulgira in hitro spere. Moja koža je videti sveža in zdrava ✨ Popolno je za mešano kožo – čisti, ne da bi porušila ravnovesje moje kože. Zagotovo ga bom kupila še enkrat 💛
Olje je v bolj tekoči formuli, kot sem pričakovala, vendar odlično odstrani ličila, kremo za sončenje in morebitne ostanke ličil. Izjemno sem navdušena nad storitvijo Xisters! Celoten postopek od registracije do prejema izdelka je na izjemni ravni! Resnično sem navdušena!
Prebrala sem veliko pozitivnih ocen, ampak sem bila popolnoma razočarana. Kar se tiče vonja, mi res ni všeč ... ne poudari mojih oči in tudi konsistenca mi ni všeč ... če se ne bi zgodilo, bi zapravila toliko denarja ... Porabila ga bom v najkrajšem možnem času in ne bom kupila več ...
Ima lahko konsistenco, ki se ob stiku z vodo takoj spremeni v nežno peno. Ni masten in se zelo enostavno spere. Ne peče v očeh. Poleg tega je na voljo v lepi, elegantni steklenički :)
Kot sem že omenila v naslovu, je to najboljše čistilno olje, kar sem jih do sedaj preizkusila (do sedaj sem jih preizkusila že približno 4-5). Navdušena sem. Učinkovito odstrani ličila (tudi vodoodporno maskaro). Ne draži moje kože, pravzaprav jo pomirja. Vredno je vsakega centa. Zelo ga priporočam.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože