Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki





Mnenja – 2
Ne sme se uporabljati na očeh, vendar to ugotovite šele po nakupu ... To bi moralo biti obvezno navedeno v opisu izdelka na spletni strani.
Dvofaznega čiščenja kože še nisem preizkusila in ker imam serum in kremo iz te linije, sem segla tudi po tem olju. Imam občutljivo in mešano kožo, čelo imam mastno, zato sem bila pri izbiri olja zelo previdna. Zdaj lahko rečem, da sem se pravilno odločila. Ima prijeten vonj in mehko konsistenco. Uporabljam ga že dva tedna (fotografije sem posnela po nakupu 😉) in deluje odlično, brez obremenjevanja kože, brez aken, koža je mehka in gladka. Zagotovo bom naročila še enkrat, je TOP izdelek. Odstrani vse ostanke ličil in res ne peče niti na občutljivi koži. Vsekakor 10 od 10
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože