Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 17
Uporabljam ga kot kremo za sončenje za telo. Ščiti pred soncem, a na koži pusti lepo teksturo. Ne lepi se na oblačila in kopalke ter zagotavlja hidratacijo, ki jo naša koža potrebuje med izpostavljanjem soncu.
Všeč mi je zaščitni faktor, ne maši mi por, za razliko od večine drugih. Bolj pusta, občutljiva koža, nagnjena k aknam in vsem vrstam izpuščajev, ga bo cenila. Poleg tega ima prijeten vonj in po določenem času resnično matira, idealen bo za poletje tudi brez BB kreme. :)
Ta zaščitni faktor zelo priporočam za mastno kožo. Prej sem uporabljala druge, vendar niso ustrezali moji mastni koži in sem imela večinoma akne. S tem zaščitnim faktorjem se je stanje izboljšalo in kar je najpomembneje, se ne lesketam, vpija se v nekaj minutah.
Do sedaj sem ga uporabila trikrat. Prvi je bil šokanten, dišal je po lubenici. Vonj mi je bil všeč, ampak raje bi ga imela brez vonja. No, sprva se je svetil in bila sem razočarana, saj naj bi imel mat učinek. Ampak po nekaj minutah je dosegel želeni učinek. Nisem se naličila in mislim, da je moja koža postala bolj bleda. Kot da belina ni izginila, ampak ni bil tisti čuden bel odtenek, ki ga vsi ne maramo. Bilo je v redu. Naslednji dan sem se naličila (uporabljam samo puder v prahu) in bilo je super. Mojo kožo ohranja matirano več ur. Res mi je všeč. Navsezadnje mislim, da bo zdaj moj najljubši SPF in ne bom iskala drugega! Preizkusila sem jih že veliko: skin1004, purito, misson, benton, beauty of joseon beige in blue one ... Vsi so dobri, vendar puščajo sijoč odtenek, in kot mastno dekle mi ni bil všeč.
Ta krema je zelo prijetna, ima nekoliko redkejšo konsistenco, ampak to je le navada. Zlahka in hitro se vpije v kožo, ne pušča mastnega občutka ali belih sledi in se zelo enostavno zlije. Tekoča in pudrasta ličila lahko nanesete skoraj takoj. Imam normalno do mešano kožo v 40-ih in mi čudovito pristaja.
Ta zaščitni faktor mi je res všeč, ima nekoliko matirajoči učinek.
Težava, ki jo imam z veliko količino zaščitnega faktorja, je ta, da na moji mešani do mastni koži ustvari resnično zrcalno plast – sijočo in lepljivo plast, ki se čez dan poslabša. Zato sem iskala izdelek, ki bi zaščitil mojo kožo pred soncem, vendar mi ne bi uničil ličil, ker potem ponavadi ne uporabljam SPF. To mleko sem kupila na podlagi ocen in vsekakor mi ni žal. Čeprav me je presenetil silikon dimetikon v sestavi, do sedaj nisem opazila nobenih negativnih učinkov na svoji koži. Mleko je res zelo tekoče, pozor, pred uporabo ga dobro premešajte! A hkrati je zelo lahek in skoraj ne veš, da ga imaš na koži, kar je točno tak občutek, kot sem si ga želela. Ličim se skoraj vsak dan in moja podlaga se dobro ujema s tem SPF, skoraj kot bi bil ta SPF primer (morda zaradi vsebnosti silikona) - ustvari enakomerno teksturo na koži, na katero se ličila dobro oprimejo. Čez dan ne nanesem več ličil, zato ga glede tega ne morem oceniti. Zagotovo pa nimam belega obraza po enem nanosu. Sicer pa sem zadovoljna, izdelek priporočam. To je moja prva izkušnja z znamko Missha in z veseljem bi jo poskusila še v prihodnje. Embalaža je mega luštna 😍
Nežna krema z zaščitnim faktorjem. Ne pušča belih sledi na koži in ni masten.
To je moja najljubša krema za sončenje že skoraj 2 leti. Moja koža je zelo mastna, vendar je zaradi tega celoten videz lep. Po ponovnem nanosu postane malo bolj bel, vendar me to ne moti, všeč mi je.
Absolutno obožujem ta SPF in se vedno znova vračam k njemu. Imam mastno kožo, ki ji ne ustreza noben SPF, ker sem po nekaj urah z bolj mastnimi izdelki na obrazu videti kot namazan pekač :D Ta SPF je mat učinek, žameten, prav nič masten in se odlično obnese z ličili oz. odtenek obraza. Ne razmaže se, ne peče me v očeh in niti ne maši por. Maksimalno zadovoljstvo!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože