Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Tvoje čudovite slike in videoposnetki









Mnenja – 3
To kremo sem kupila, pri čemer sem varno izbirala to znamko, in moram reči, da mi je res všeč. Odlična je za poletje, ker je lahka, a hkrati enakomerna. Hitro se vpije in pusti kožo navlaženo, sijočo in žametno mehko. Ima lahkoten, prijeten vonj.
Krema z zelo prijetno konsistenco in občutkom – ravno to, kar sem že dolgo iskala. Kožo pusti dolgo časa napeto in navlaženo, vendar ne povzroča oteklin. Uporabljam jo zjutraj in zvečer. Lahko rečem tudi, da je zelo priročna za odmerjanje.
Zelo dobra krema za oči, prijetne konsistence, dobro vlaži kožo
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože