Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki







Mnenja – 2
Lepo se razmaže, ima prijeten vonj in pusti na koži nežen sijaj. Uporabljam celoten komplet - tonik in serum ter serum za oči in ga lahko priporočam.
Ta izdelek mi je bil res všeč. Krema resnično gladi gube, v kombinaciji z ampulo iz te linije pa deluje neverjetno. Zaradi volumna jo nanašam po celem obrazu. Primernejša je za večerno nego, saj se krema vpije v 10-15 minutah, a je zelo hranljiva in pusti sijoč sijaj. Ne potrebujete veliko izdelka. Priporočam jo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože