Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki








Mnenja – 2
Krema ima lahko teksturo, se hitro vpije in dobro vlaži, vendar je osebno za mojo suho kožo bolj primerna za toplejše vreme. Poleg tega krema nima prav prijetnega vonja. Embalaži dajem tri zvezdice – pokrovček je iz materiala, ki se sčasoma začne luščiti in majhni delci nato padejo neposredno v kremo.
Krema je lahke teksture in vonja ni ostrega, ampak nekoliko specifičnega.Na koži se hitro suši, vendar jo pusti lepljivo in se mi zdi, da je obraz prekrit s tanko plastjo voska, vendar je naslednjič ne bom naročila.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože