Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 35
Vzela sem manjšo embalažo, da jo preizkusim. Je zelo prijeten šampon. Po umivanju se zelo dobro obnese, z balzamom iz iste linije pa je popolna kombinacija. Naslednjič bom kupila večje pakiranje.
Uporabljam ga že 2 tedna in je naredil čudeže za moje hitro mastne in lomljive lase. Uporabljam ga z balzamom iste znamke in vonj mi je všeč! Po vsakem umivanju so moji lasje svilnati in sijoči :)
Šampon in balzam kupujem že več kot eno leto in ju ne nameravam menjati 😊
Ta šampon je popolnoma popoln, ima čudovit vonj, vendar ne toliko, da bi mi motil kožo. Trpim zaradi seboreje in že dolgo iščem šampon, ki mi ne bi dražil kože. Tega priporočam 10/10 🤩
Kupila sem ga kot alternativo drugemu šamponu za hčerko, ki ima puste in dehidrirane lase. Že malo ga je dovolj, njeni lasje pa lepo dišijo in so svilnati.
Običajno ne pišem recenzij, ampak to je tako odlična stvar, da je vredno prekršiti svoje "pravilo". Nazadnje sem imela tako mehke, gladke, lepe in dišeče lase kot dojenček!!! Obožujem pudrast vonj, ki ga voham vse okoli sebe. Ampak bojim se, da se mi bodo lasje hitreje zmastili, ker jih moram nenehno česati, kako lepo mehki so!!!
Vedno sem imela tanke lase, ki so se hitro mastili, in sem si jih morala umiti vsako jutro pred službo. Odkar uporabljam ta šampon in balzam (pol minute), si lase moram umiti le enkrat na 3 dni. Lasje se enostavno češejo, so čudovito mehki na dotik, hkrati pa imajo volumen. Zelo priporočam, embalaža pa vam bo zdržala zelo dolgo. Prijeten vonj. VRHUNSKO razmerje med ceno in kakovostjo.
Izdelek zelo dobro navlaži moje lase in jih pusti mehke in lahke, zelo mi je všeč dizajn pumpice.
Ta šampon sem preizkusila na podlagi ocene. Imam skodrane lase, vendar si jih pogosto ravnam. Ta šampon skupaj z balzamom popolnoma spremeni higieno v negi las. Moji lasje so mehki, navlaženi in kot bonus dišijo, kot da bi pravkar prišla iz salona. Vsekakor ga priporočam.
Priporočam! Šampon ima čudovito konsistenco, odlično diši in se dobro peni, ne povzroča prhljaja in kar je najpomembneje, lase lepo navlaži. Sama imam težave z razčesavanjem las in razcepljenimi konicami, ampak ko pustim šampon delovati minuto, so lasje med izpiranjem mehki in gladki. Lažje se češejo in kar je najpomembneje, so gladki in sijoči. Kupujem ga že drugič in zagotovo ne zadnjič.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože