Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.

Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 7
Uporabila sem ga enkrat. Žal sem morala po tem uporabiti balzam za lase. Konice imam zelo suhe, las ni zmehčal in jih brez balzama nisem mogla razčesati.
Kupila sem ga za preizkus in zdaj ga samo še uporabljam, celo moje prijateljice so ga začele uporabljati. En sam stisnjen odmerek mi zadostuje za umivanje las, balzama ne uporabljam, ta šampon mi je dovolj. Moji lasje se na konicah ne cepijo in so videti zdravi.
Dobro opere, vendar zelo izsuši lase
Šampon dobro vlaži lasišče, prijetno diši in se dobro peni. Naročam že tretjič.
Uporabila sem ga le dvakrat, vendar lahko rečem, da so po umivanju las s tem šamponom lasje videti navlaženi. Bom videl, če bo z daljšo uporabo bolje.
Najboljši šampon, kar sem jih kdaj uporabila😍 ko sem ga prvič uporabila, so bili moji lasje veliko boljši, všeč mi je
Šampon ima prijeten vonj. Lase pusti hidrirane in svilnate. Priporočam!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože