Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Mnenja – 2
Resnično naredi, kar obljublja: hitro se vpije. Ampak res se. Ima tipičen vonj po kremi. Všeč mi je. Steklenička je tudi zelo dobra za držanje, ni iz spolzkega materiala. In dozirnik je tudi dober, iztisne se toliko kreme, kot želim.
Neverjetna krema ❤️ Trpim zaradi precej suhe kože in hkrati sovražim losjone za telo, ki se dolgo nanašajo in dolgo vpijajo. Ta krema je ravno nasprotna. Takoj se vpije, ne pušča mastnega občutka in moja koža je čudovito navlažena in mehka. In vonj...!!! Čudovit.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože