Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Mnenja – 2
Lepo se vpije in ne pušča mastnega filma na koži. Ne čutim, da je moja koža navlažena samo takrat, ko sem mastna. Vonj. Morda medeni? Ne morem ga prepoznati. Običajno sem navajena na stvari brez vonja, ampak ni slab vonj.
Dokler se popolnoma ne vpije, ima nekoliko čuden vonj, vendar je to najbolj hranljiva krema za telo, kar sem jih kdaj uporabila. Zelo jo priporočam za zimo. Moja koža je bila navlažena že nekaj ur kasneje in celo naslednji dan, za razliko od krem iz drogerije.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože