Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 9
Krema ima prijetno, gosto, gelasto konsistenco. Ob nanosu se ne razmaže. Zdi se zelo vlažilna in negovalna ... Vendar se sprašujem, ali je to samo zaradi visoke vsebnosti silikona in okluzivnega učinka, saj se zdi, da hidratacija ne traja dolgo. Po izpiranju ostane predel okoli oči nespremenjen, tudi pri redni uporabi. Čez dan se dobro obnese pod ličili, saj pod korektorjem ustvari zaščitno plast pred izsušitvijo, zaradi česar predel okoli oči dlje časa izgleda bolje, gube pa manj vidne. Spet silikon? Ponoči se dobro obnese tudi kot maska čez serume ali druge izdelke. Sama krema ni dovolj vlažilna. Mislim, da je spet silikon. Je dolgo obstojna, embalaža je velika in enostavna za uporabo. Vendar je ne morem uporabljati nenehno. Po nekaj uporabah, podnevi in ponoči, sem opazila povečano občutljivost oči :/ Ustnice me po nanosu te kreme pečejo (!), tudi če niso suhe ali poškodovane. Nekaj ni v redu s sestavinami za zrelo in občutljivo kožo :/ Verjetno ga ne bom več kupila.
To je verjetno moja najboljša krema za oči. Je hranljiva in super vlažilna. Malo verjetno je, da bo zgladila gube ali odpravila temne kolobarje, ampak zagotovo naredi mojo kožo bolj čvrsto.
Kremo sem kupil večkrat. Stara sem 50 let. Krema je precej hranljiva in zelo prijetna. Zelo kvaliteten izdelek.
Krema je zelo prijetna, neodišavljena in lepo navlaži predel okoli oči. Všeč mi je tudi, da kljub temu, da je to predvsem krema za oči, ustreza mojemu preostalemu obrazu in ne poslabša mojih aken.
Krema je precej gosta, dobro se vpije in koža ostane navlažena. Zelo učinkovito.
Zelo dobra krema, super navlaži in napne kožo pod očmi, ne draži in se hitro vpije
Dolgo sem izbirala kremo za okoli oči, ker so se mi začele pojavljati drobne gubice in podočnjaki, in se ustavila pri tem izdelku s propolisom. To je zelo kul, hranilna krema, ne pušča ostankov, dobro se prilega koži, ne peče. Embalaža je dobra, zelo ekonomična, zdržala bo dolgo časa. Vsekakor priporočam!
Krema je zelo lahka, enostavna za nanašanje in vpijanje. Konsistenca je malo gelasta, kožo pod očmi je lepo navlažila. Zelo učinkovito. Raje ponovno kupim.
Zelo prijetna krema za oči. Uporabljam ga ponoči, da kožo dodatno navlažim. Zdi se mi, da je veliko krem za oči precej izsušljivih, vendar ne ta. Embalaža je velika, zato zdrži dolgo časa. Všeč mi je!
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože