Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 168
Ima prijetno gelasto konsistenco, ki takoj pomiri občutljivo kožo. Uporabljam ga vsako jutro in je popolnoma zadosten pod zaščitnim faktorjem. ❤️ Če iščete vsestranski tonik, je ta popoln!
Tekstura mi je zelo všeč, je malo gostejša od vode, a sploh ni težka. Tudi moja koža jo obožuje, zelo prijetno vlaži.
Lahek vlažilni tonik, ki se hitro vpije in ne obteži kože. Odličen za občutljivo ali razdraženo kožo - lepo jo pomiri in pripravi na nadaljnjo nego. Brez dišav in alkohola, zato je primeren tudi za aktivne sestavine. Kupujem ga vedno znova.
Odličen tonik, ki je naredil čudeže za mojo kožo, jo pustil navlaženo, mehko in polno.
Eden mojih najljubših tonikov, popoln za tiste z občutljivo kožo, kot sem jaz. Kožo pusti lepo, mehko in navlaženo.
Prišel je v paketu, že sem ga uporabila, moji koži je bil zelo všeč. Ima lahko, vodeno teksturo.
Ta tonik je odličen za občutljivo kožo, nagnjeno k izbruhom aken. Hrani in vlaži, vendar ne obteži kože. V vročih poletnih dneh kožo hladi. Je eden redkih tonikov, ki jih uporabljam že dolgo časa in ga ne bi zamenjala. Daje občutek svežine.
Ta tonik šele začenjam uporabljati v svoji vsakodnevni rutini nege kože, vendar sem slišala že toliko pozitivnih stvari. Po njem je moja koža mehka, navlažena in pripravljena na naslednje korake. Zelo ga priporočam :)
Imam že drugo pakiranje, zame je odlično tudi za občutljivo kožo, takoj navlaži, uporabljam ga v svoji vsakodnevni rutini.
Zelo prijeten tonik brez dišav, lepo zgladi in pomiri kožo, dobro vlaži, izjemno sem zadovoljna.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože