Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 64
Tonik ima čudovit zeliščni vonj, je redkejši od različice brez dišav, imam obe, zato lahko primerjam, tisti brez dišav je bolj gelast, ampak kožo lepo navlaži in nežno zgladi, odličen izdelek 😉
Zelo sem zadovoljna. Ima nežen vonj in ni lepljiv. Priporočam ga 🎀
Preizkusila sem že različne tonike, ampak ko sem poskusila tega, sem bila celo presenečena, vau, kako nežen je in kako prijetno osveži kožo :) Zelo sem zadovoljna, uporabljam ga, vesela sem in ga priporočam tudi drugim! :)
Moja koža ga obožuje. Vonj je nekoliko močan, zato če komu ni všeč, je to morda problem, ampak mislim, da se splača "potrpeti", ker je učinek čudovit.
Prvič sem uporabila tonik z rahlo gelasto konsistenco. Kožo zelo dobro vlaži čez dan, po nekaj dneh pa je koža bolj čvrsta. Tonik ima zeliščni vonj, ki po uporabi izgine.
To je bil moj prvi nakup tega tonika. Imam suho, občutljivo kožo in je bil popoln zame. Moja koža je po uporabi bolj navlažena in osvežena.
Zame je to najboljši tonik. Naročim ga vsakič, ko mi ga zmanjka.
To je res eden najboljših tonikov zadnjih nekaj let. Lahko poskusim kaj novega, a vedno se vrnem k temu. Ima naraven vonj, neguje kožo in ne povzroča draženja, niti na občutljivi koži.
Zelo dober izdelek, ki ga je moja koža potrebovala, da se je počutila zadovoljno. Uporabljam ga že nekaj časa in učinki so že opazni.
Občutek je neverjeten, kožo takoj navlaži. Ne povzroča draženja, hitro se vpije. Priporočam ga vsem.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože