Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.






Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 5
Ta balzam za ustnice je res dober! 😊 Dobro vlaži, pusti ustnice mehke in jih ne izsuši. Uporabljam ga vsak dan in ga bom morda naročila še kdaj.
Takoj sem naročila tri barve in sem zadovoljna. Na meni so dobro obstojne in intenzivnost barve se enostavno stopnjuje. Ne potrebujem aplikatorja; samo uporabim prste.
Kot balzam za ustnice mi ni ustrezal, je pa odličen kot rdečilo za lica. Ima rosen zaključek. Za podlago ni primeren, ker se razmaže, ampak na goli koži izgleda dobro.
Res luštna embalaža in nežen, subtilen vonj. Glos na ustnicah je zelo nežen, prav tako na licih, ni lepljiv. Vendar barva ni tako izrazita, kot sem je vajena pri drugih izdelkih. Po drugi strani pa je razmerje med ceno in kakovostjo kar dobro.
Ima prijetno konsistenco, ni lepljiv. Zelo intenziven in prijeten občutek hidratacije. Embalaža oziroma obrazec za nanos je škoda. Aplikator je res priložen škatli - skoraj bi ga vrgla stran. Ker pa nima embalaže oziroma ni fiksni del embalaže, ga zagotovo ne bi bilo smiselno metati v torbico ali žep.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože