Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.


Ta prevod je ustvarjen z umetno inteligenco, zato so možne manjše netočnosti 😌
Tvoje čudovite slike in videoposnetki

Mnenja – 2
Takole - embalaža je čudovita, imam barvo Nutty, na roki izgleda super, ampak če jo želiš razmazati po licih, po 5 minutah ne vidiš ničesar 🙈 Barve ne obdrži in je zelo mehka. Skoraj nič. Morda so temnejši odtenki odlični. No, jaz sem bela kot stena in na žalost nič. Konsistenca je lepa. Tudi kot šminka ne kaj dosti, ne obdrži. Je bolj kot balzam, ki se vpije.
Najboljša šminka! Po nesreči sem naročila najtemnejši odtenek, ampak je popoln, zelo naraven. Kremna konsistenca, enostaven nanos ... brez napak.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože