Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.



Tvoje čudovite slike in videoposnetki


Mnenja – 1
Čudovit je, koža se po njem zdi mlajša, je nežna in barva je zdrava, ima prijetno vodeno teksturo, ni lepljiv in kar je najpomembneje, ne maši por, zato je za mastno kožo točno to, kar potrebujete, za tiste, ki si želite takojšnjega lifting učinka na obrazu, pa je to verjetno moja peta pločevinka, zato vem, o čem govorim. Izmenjevala sem ga z drugimi toniki, razlika je bila takoj opazna, želim se k njemu vedno znova vračati.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože