Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.





Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 6
Kožo pusti gladko in navlaženo. Občutek je tako svež. In ima zelo prijeten, nežen vonj.
Dobila sem ga za darilo kot svoj prvi izdelek K Beauty in tukaj sem z več kot 100 različnimi kremami, serumi, maskami, čudeži. Booster ima lahko mlečno konsistenco, prijeten blag vonj, ki me vedno popelje v tropske kraje :-)) zelo prijeten na koži, malo je treba počakati, da se vpije, in že majhna količina je res dovolj za cel obraz. Embalaža je velika in mi je zdržala več mesecev. Zdaj sem kupila drugo stekleničko. Vsa priporočila, poskusite, če potrebujete hidratacijo, ne bo vam žal.
Resnično obožujem vse losjone te znamke, imela sem jih že več kot en kozarec, hitro se vpijejo in čudovito vlažijo.
Serum z mehko gelasto konsistenco. Hitro se vpije in ne pušča lepljivega občutka. Koža je po uporabi prijetno navlažena.
Odličen serum, pripravi kožo na kremo, kupila bi ga znova, je ugoden in ima prijeten vonj, t.j. popoln vonj.
Svoje mnenje dodajam po porabi približno polovice stekleničke. Losjon je zelo dober. Odličen kot dodaten korak po serumu (ne prej), za dekolte, vrat in roke. Zlahka se razmaže, nekaj učinkov sem opazila po približno 3 tednih - koža je postala svetla "steklena koža". Ima nežen vonj, značilen za kolagensko kozmetiko. Steklenica je plus. Velika zmogljivost in relativno nizka cena
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože