Ne moremo verjeti, da je še vedno prazna!
Če si vanj dodala artikle, se prijavi, da jih vidiš in dokončaš nakup.




Tvoje čudovite slike in videoposnetki










Mnenja – 24
Gostejša ličila, odličen izdelek za to ceno. Embalaža je zelo velika.
Enostaven za nanašanje, lepo prekriva, na koži izgleda naravno. Zame je idealen izdelek za vsak dan, vendar bi lahko bilo več odtenkov, predvsem več s toplim podtonom.
Kupila sem drugega. Res je odličen, ne izsuši kože, ravno nasprotno. Lepo se razmaže, ne pušča madežev. Obožujem ga. Tudi moja prijateljica ga je preizkusila in sem ga morala takoj naročiti zanjo. Odlična cena.
Kupila sem jo na podlagi ocen, da bi jo preizkusila in jo malo spremenila ob svojem klasičnem ličenju. Moje mnenje je nevtralno - krema ne škodi, ampak me tudi ni preveč navdušila. Konsistenca je prijetna, na koži mi ne moti, prekrivnost je šibka do srednja, odtenek se mi zdi nekoliko siv. Ampak se kar dobro zlije z mojo kožo, tako da me ne moti. Kljub temu, da imam izjemno suho kožo, se mi zdi ta krema res mastna in si moram čez dan obraz razmastiti s prtičkom. Na splošno me spominja na CC kremo znamke just.
Izdelek sem kupila na podlagi ocene in sem prijetno presenečena, kar je velik plus za ta izdelek. Odlično prekrije kožo, se poenoti in prilagodi, vsekakor ga nisem naročila prvič.
Kupila sem ga, ker se mi je prejšnji zmanjkovalo. Vendar ga ocenjujem kot velik plus. Pokrije, kar naj bi pokril, upam, da nudi obljubljeno zaščito pred soncem in kar je najpomembneje, ne maši por.
Imam odtenek 23, kupila sem ga v zimskih mesecih in takrat se mi je zdel nekoliko temnejši. Zdaj pa je prišel njegov čas – poleti lepo izenači ten kože, ki je videti kompaktna in svilnata. Odtenek ima na moji koži rahlo siv podton, a po zabrisanosti izgleda naravno in zelo prijetno.
Imam odtenek št. 23. Naročila sem ga za preizkus, ampak je odličen. Prilagodi se koži, lahko ga naneseš v plasteh, če želiš večjo prekrivnost.
Ta izdelek sem kupila previdno, bala sem se, da bo že najsvetlejši odtenek pretemen, a me je izdelek prijetno presenetil. Ko sem ga prvič nanesla s pumpico, se zdi res temen, a se po zabrisanju lepo prilagodi koži. Zagotavlja lahko do srednje močno prekrivnost. Če nanesete večjo količino, se lahko zdi rahlo lepljiv, a s pravo količino je na koži zelo prijeten.
Koža je lepša, prijetnejša, prožna, nekoliko temnejša, primerna za zagorelo kožo.
Let's Stay in Touch!
Prejmi novice o popustih in novih izdelkih ter nasvete za nego kože